تعمیرگاه زانتیا غرب تهران

5 / 10
از 8 کاربر

خدمات بسیاری در تعمیرگاه زانتیا غرب تهران انجام می شود و در صورتی که ساکن غرب تهران باشید و خودروی زانتیای شما دچار مشکل شد می توانید به تعمیرگاه زانتیا غرب تهران مراجعه نمایید و دیگر نگرانی از بابت تعمیر و نحوه تعمیر خودروی زانتیای خود نداشته باشید. برای این که از نوع خدمات تعمیرگاه زانتیا غرب تهران اطلاعات پیدا نمایید می توانید در ادامه این بخش با ما همراه باشید.

خدمات تعمیرگاه زانتیا غرب تهران

شما می توانید در تعمیرگاه زانتیا غرب تهران اطلاعات فنی و کلی را درباره قسمت های مختلف زانتیا کسب نمایید. قطعاتی همچون شمع، ظرفیت مخازن آب و دیگر قطعات این خودرو از جمله قطعاتی می باشند که شما می توانید درباره آن ها در تعمیرگاه زانتیا غرب تهران اطلاعاتی ارزشمند را از کارشناسان این مرکز کسب نمایید.

در تعمیرگاه زانتیا غرب تهران عیب یابی قطعات مختلف خودرو توسط کارشناسان تعمیرگاه زانتیا (رهام) انجام می شود. عیب یابی سیستم سوخت خودروی زانتیا، بررسی اجزای مکانیکی این خودرو، عیب یابی سیستم انتقال قدرت مانند کلاچ و پلوس، عیب یابی و بررسی سیستم تعلیق و ترمز خودروی زانتیا از دیگر خدماتی است که در تعمیرگاه زانتیا غرب تهران با دقت توسط کارشناسان فنی این مجموعه انجام می شود. همچنین تعمیر گوی تعلیق، تعمیرات مربوط به جلوبندی خودروی زانتیا و باطری سازی در تعمیرگاه زانتیا غرب تهران با بهترین کیفیت انجام می شود.

تعمیرات تخصصی در تعمیرگاه زانتیا غرب تهران

برای تنظیم موتور خودروی زانتیا و افزایش شتاب خودرو و همچنین کاهش مصرف سوخت و دریافت معاینه فنی و انجام کلیه سرویس های دوره ای می توانید به تعمیرگاه زانتیا غرب تهران مراجعه نمایید تا بررسی های اولیه بر روی خودروی شما انجام شود و توضیحات لازم به شما ارائه گردد. تعویض جلوبندی خودرو و تعویض میل موجگیر خودروی زانتیا، تنظیم اندازه فرمان زانتیا برای گرفتن معاینه فنی و رفع مشکلات سایش لاستیک و کشش فرمان، رفع نشتی روغن، رفع دود سیاه، تعمیر سرسیلندر و واشر سرسیلندر از دیگر خدماتی است که در تعمیرگاه زانتیا غرب تهران انجام می شود.

خدمات تعویض روغن مانند تعویض روغن موتور، روغن گیربکس، تعویض فیلتر و تنظیم باد و گریس کاری و تعویض روغن دیفرانسیل در تعمیرگاه زانتیا غرب تهران به شکل کاملا تخصصی انجام می شود.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :